E-shop https://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

Ford Turnov

Podělte se o Vaše zkušenosti se značkovými i neznačkovými servisy.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Subi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2135
Registrován: 23 bře 2008, 16:14
Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 96 kW r.v.2005
Bydliště: Lomnice n. Pop.
Kontaktovat uživatele:

Ford Turnov

Příspěvek od Subi » 03 lis 2008, 21:52

Tak snad můžu shrnout moji zkušenost se servisem Ford Turnov.
V dubnu tohoto roku jsem si tam dával na opravu tekoucí chladič. Už při přebírání auta jsem si všiml, že přední nárazník výrazně nelícuje. Technik auto odvezl zpět na dílnu a hned byl zpátky, že prý to přitáhli a už je to v pořádku. Jenomže mě se to pořád nezdálo, protože boční spára mezi blatníkem a nárazníkem se výrazně směrem dopředu rozjížděla - nárazík byl sklopený jakoby dopředu. Technik ale tvrdil že je to normální a že to líp napasovat nejde. Nechal jsem se ukecat a odjel jsem.
Ještě ten den večer jsem zjistil, že nejsou seřízená světla, je špatně nasazený držák pojistek a zcela neseřízená haupna a to tak, že narážel plech haupny na plech blatníku a oprýskávala se barva.
Druhý den jsem ji tam auto vrátil na reklamaci. Haupnu seřídili, oprýskaný lak zatřeli barvou, světla seřídili, plast, držák pojistek nasadili. nárazník prý lépe slícovat nejde. Odjel jsem s tím, že se musím podívat na jiná Galaxy abych to porovnal.
Za nějakou dobu jsem se tam vrátil s tím, že nárazník je špatně slícovám protože to na jiných autech takto nevypadá a ještě jsem ji řekl, že to je zřejmě tím, že špatně nasadili servisní přepážku před chladičem, na které pak drží nárazník a proto jim to asi nejde nalícovat.
Objednali si mě na nějaký volný termín, den se v tom šťourali a odpoledne mi auto s velkou slávou předávali, že si s tím pohráli a udělali maximum. Bylo to ovšem úplně stejný jako před tím! Když jsem se jich ptal zda se pokusili správně napasovat tu servisní přepážku, tak na mě koukali jak joja a že prý pasovali nárazník a ne přepážku!?
Už jsem nevěděl co si o nich mám myslet a tak jsem zašel za vedoucím servisu, který ovšem pouze dokázal, že jablko nepadá daleko od stromu a začal mi ukazovat na fungl novým Mondeu, že i to má fuky mezi maskou a haupnou a že to asi bude normální!
Nicméně jsem se s ním dohodl, že auto ještě jednou přistavím a technici to dají do cajku jak nejlépe to půjde. Že si seženou jiné Galaxy aby to mohli porovnat.
Auto jsem tedy přistavil a pro jistotu jsem sebou přinesl nafocené Galaxy kolegy aby měli podle čeho to správně udělat, protože jsem nedoufal, že se o to postarají oni.
Galaxy na porovnání samozřejmě nesehnali a tak jsem jim předal auto, fotky a znovu důkladně technikovi vysvětlil co má dělat, kde najde šrouby servisní přepážky a doufal, že už to bude naposledy.
A co si myslíte? Fakt jsem nevěřil svým očím! Ono se jim to napočtvrté opravdu povedlo! Jsou to přeci jenom kuci šikovný!
Galaxy II 1.9 TDi PD 96kW Ghia r.v.2005

Uživatelský avatar
Brian
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4583
Registrován: 11 úno 2008, 20:11
Auto: Ford S-Max 2.0 TDCi 96 kW r.v.2007
Bydliště: Bzenec

Re: Ford Turnov

Příspěvek od Brian » 04 lis 2008, 16:45

No comment :shock: :shock: :shock: . Poruč a udělej si sám.
Ford S-max 2.0 TDCi 96kW automat 2007
Ford Kuga 2.0 TDCi 100kW 2010
Ford Fiesta 1.25 16V Zetec 55kW 1999 prodáno
Ford Galaxy 2.8 VR6 150kW tiptronic 2001 prodáno
Ford Galaxy 2.0 85kW 1997 prodáno

Uživatelský avatar
vasyl
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2012
Registrován: 05 lis 2007, 21:21
Auto: Ford S-Max 2.2 TDCi 129 kW
Bydliště: Mlada Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Ford Turnov

Příspěvek od vasyl » 04 lis 2008, 19:04

:lol: :lol: :lol: to sou moji kolegové mechanici PAT A MAT :smt082 :smt082 :smt082

Uživatelský avatar
Subi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2135
Registrován: 23 bře 2008, 16:14
Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 96 kW r.v.2005
Bydliště: Lomnice n. Pop.
Kontaktovat uživatele:

Re: Ford Turnov

Příspěvek od Subi » 04 lis 2008, 19:59

JoJo, čéče, to budou voni :lol:
Galaxy II 1.9 TDi PD 96kW Ghia r.v.2005

Uživatelský avatar
Subi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2135
Registrován: 23 bře 2008, 16:14
Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 96 kW r.v.2005
Bydliště: Lomnice n. Pop.
Kontaktovat uživatele:

Re: Ford Turnov

Příspěvek od Subi » 05 lis 2008, 17:07

Abych byl spravedlivý, tak tento servis zase ale můžu na druhou stranu doporučit jako výborného partnera pro objednávání a nákup náhradních dílů. Je tam velice ochotná paní Styblíková, která vám všechno najde, vytiskne, pošle a řekne ceny. :smt023
Galaxy II 1.9 TDi PD 96kW Ghia r.v.2005

bontik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: 10 črc 2017, 20:37
Auto: Ford S-Max 2.2 TDCi 147 kW

Re: Ford Turnov

Příspěvek od bontik » 10 črc 2017, 22:05

Ahoj pokud někdo můžete poradit mam podobny problém.nemuzu sesadit pr. nárazník s blatníky porad mi jakoby padá dolů.neni to jak nastavit visí to jen na plastech..co je myšleno tou servisní přepážkou?chladicovka?jak ji nastavit?dik

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů