E-shop https://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

Schéma kulatého konektoru ve dveřích řidiče

Servisní otázky a řešení technických problémů.
Ford Galaxy II r.v. 04/2000 - 05/2006
Odpovědět
george.zn
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: 02 srp 2011, 18:04
Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 85 kW

Schéma kulatého konektoru ve dveřích řidiče

Příspěvek od george.zn » 07 črc 2022, 06:49

Zdravím všechny,
nemáte někdo, prosím, schema zapojení kulatého konektoru u předních levých dveří (u řidiče) - Ford Galaxy II.
Ten konektor byl poškozený a musel jsem ho bohužel ustříhat a vodiče spájet dohromady. Některé barvy byly ale dvakrát
a tak nevím jestli jsem je zapojil správně. Teď mi funguje jen stahování obou předních oken a zamykání ale už ne např.
nastavování zrcátek, tlačítka pro zamčení/odemčení nebo stahování zadní oken (ale to přestalo jít už dřív a kvůli tomu
jsem to celé začal...).Hodil by se mi popis která barva nebo pin konektoru co ovládá.
Díky!

--
Jirka

michall
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: 12 kvě 2010, 17:49
Auto: Seat Alhambra II 1.9 TDi PD 85 kW
Bydliště: Stověžatá
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Schéma kulatého konektoru ve dveřích řidiče

Příspěvek od michall » 18 črc 2022, 20:06

Zkus to tady, je to sice na Sharany a Alhambry, ale Galaxy by to mohly mít podobně. Spusť si ELSA online, zadej model, ... https://cs.kolhosniki.ru/. Ceštyn trochu kulhá, ale dá se to pochopit :-D
Auto s trojblikem od krt.ecka

george.zn
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: 02 srp 2011, 18:04
Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 85 kW

Re: Schéma kulatého konektoru ve dveřích řidiče

Příspěvek od george.zn » 19 črc 2022, 16:53

Díky za odkaz! Určitě se hodí. Nakonec se mi povedlo metodou pokus-omyl :-) zprovoznit vše jak předtím, ale zadní okna stejně pořád nefungují :-k Vodiče ve dveřích jsou přitom v pořádku. Přijde mi to jako by bylo stále stisklé to blokovací tlačítko u řidiče,protože dřív ty okna fungovaly a vypínal jsem je kvůli dětem...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů