E-shop https://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

Schéma pojistek

Servisní otázky a řešení technických problémů.
Ford Galaxy I r.v. 03/1995 - 04/2000
Uživatelský avatar
the.max
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1406
Registrován: 25 lis 2012, 21:13
Auto: Ford Galaxy IV 2.0.TDCi 154 kW r.v.2017
Bydliště: Bílina, North Bohemia
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Schéma pojistek

Příspěvek od the.max » 19 kvě 2014, 17:55

AAAhoj, mám tu teď G I ve kterém řádil "šílenej elektrikář". Potřebuju mimo jiné vyřešit radio. Nehraje. Podle popisu pojistek je pro rádip pojistka č. 21, ta je v pořádku. Konektor rádia je ten placatej Fordí, rádio je kenwood přez redukci ford / iso.. Proud jde na pin 1, (rudá, 2.5mm). Co ale nejde, tak po zapnutí zapalování na pinu 3 stále nic není. Koukal jsem na schéma co mám na GI, ale to je zřejmě na modely od 97, má už jinak rozložené pojistky.

Nevíte někdo, přerz kterou pojistku jde do rádia napájení po zapnutí klíčku, ať vím čeho se chytit? Tahat novej kabel a 'někam' ho připojit je až ta nejposlednější varianta, které bych se nejraději vyhnul a spíš použil stávající vedení.
Vyměním ojetého pionýra za nejetou pionýrku.

Ford Galaxy Titanium 2017 154kW BiTurbo
Ford Galaxy Ghia 2001 V6 150kW Tiptronic, LPG Tartarini, nezávislé topení B5W-SC s EasyStart R+
Líitám jak utrženej ze řetězu, podle toho to taky vypadá: Obrázek LPG

Uživatelský avatar
the.max
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1406
Registrován: 25 lis 2012, 21:13
Auto: Ford Galaxy IV 2.0.TDCi 154 kW r.v.2017
Bydliště: Bílina, North Bohemia
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Schéma pojistek

Příspěvek od the.max » 19 kvě 2014, 22:58

...odpovím si sám, vzpomněl jsem si, že mám starý TIS. Kabel z pinu 3 vede ve svazku za budíky, kde je spojen s dalšími vodiči k alarmu/centrálu, hands free, , ale hlavně to vede k pojistkám na rudý konektor 108 na pin 7 a přívod je od spínačky z konektoru C185 zřejmě z pinu 1. To už nezjistím, v autě je magicar se startovacím tlačítkem a ten vodič od spínačky je volný. To je tak, když alarm montuje někdo, kdo tomu nerozumí. Fakt na pěst.
Vyměním ojetého pionýra za nejetou pionýrku.

Ford Galaxy Titanium 2017 154kW BiTurbo
Ford Galaxy Ghia 2001 V6 150kW Tiptronic, LPG Tartarini, nezávislé topení B5W-SC s EasyStart R+
Líitám jak utrženej ze řetězu, podle toho to taky vypadá: Obrázek LPG

Uživatelský avatar
Ortic
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: 07 pro 2012, 07:43
Auto: Ford Galaxy I 2.0i 85 kW
Bydliště: Tvrdonice (u Břeclavi)

Re: Schéma pojistek

Příspěvek od Ortic » 06 zář 2014, 07:50

Múže mi prosím někdo poradit jestli GALAXY I rv.95 2i 85kw má nějaké hlavní relé?
Po delší cestě jsem zaparkoval vytáhnul klíček (že zdechnu motor) a on pořád vrčel (rádio se vyplo a motor ne)
Musel jsem to zdechnout přes zařazenou rychlost a i s vytaženým klíčkem pořád svítili kontrolky na palubovce jak kdyby byl kliček strčený ve spínačce.

simonF
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3
Registrován: 01 led 2017, 14:54
Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 66 kW

Schéma pojistek

Příspěvek od simonF » 10 úno 2017, 19:15

Nemá někdo prosím schéma pojistek v Galaxy I, 1.9 Tdi, r.v. 1998? Děkuji.

tovog
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 45
Registrován: 26 kvě 2009, 20:43
Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 66 kW AHU r.v.1997
Bydliště: Budisov

Re: Schéma pojistek

Příspěvek od tovog » 16 led 2020, 00:53

Také potřebuji schéma pojistek téhož - Galaxy TDI 66 AHU druhá polovina roku 97 - až 2000. Do roku 97 to bylo jiné.
Kryt pojistek se symboly mám, ale jednak některým symbolům nerozumím a taky nevím, jaké pojistky tam mají být.
Ale obávám se, že už je to tady mrtvé. Odkazy sem vložené dříve už nefungují. Jiné modelové roky, ale i motorizace, to mají jinak, i když to vypadá na pohled stejně.
Díky, tovognar@gmail.com
Tomáš Vognar

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů