Logo
Právě je 22 led 19, 23:40:24

E-shop http://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Rádio B Travelpilot EX 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW r.v.2006
Odpovědět s citací
Ahoj, mám Galaxy III konec roku 2006, a uvnitř rádio s navigací a HF Blaupunkt Travelpilot EX. Vlevo u kolene řidiče je přihrádka, ve které je nějaká příprava pro telefon, (konektor antény GSM a komunikační konektor). Je to nejspíš standart pro toto auto a toto rádio. Nevíte někdo co je potřeba dokoupit, nebo jaký telefon který jde připojit k tomuto HF (přípravě pro telefon)? Jde mi o to, že kdyby to byl konektor nějakého telefonu Nokia 5110, nebo něco takového, seženu si ten telefon a do něj druhou Sim, což by bylo nejlevnější řešení HF v autě, a využití vestavěné přípravy pro telefon. Díky za rady. PS-kdyby měl někdo CD s navigačním softwarem Evropy, potřebuju rovněž radu, jestli to někdo zkoušel zkopírovat. Co jsem pročetl asi 10 různých fór našich i v cizině, tohle rádio tomu moc vstřícné není :-( . Originál stojí 5kKč, za což mám luxus navigaci (kterou už stejně mám), ale rád bych využil možnosti autíčka na plno.

30 kvě 12, 7:33:22
Uživatel

Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW
Odpovědět s citací
Do této navigace pokud vím máš s mapami smůlu, jedině orig., ale možná se pletu.
Já mám v autě adaptér orig. příprava na nokia 6210, ale ten jsem připojil a využívám úplně na něco jiného než na volání, ale to jedině do SZ.
Normální telefon jsem připojil přes BT.

31 kvě 12, 9:10:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatel

Odpovědět s citací
Tak vše vyřešeno, rozchodil jsem bluetooth v travelpilotovi EX, takže HF je zkrku, Ford kód 0000 souhlasí. Navigace s CD z Německa má Major roads tzn., do města mě dovede a alespoň bude navigovat po hlavních cestách :D

03 čer 12, 8:18:03
Uživatel

Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW r.v.2007
Odpovědět s citací
Co vim tak problem je v tom, ze tyhle navigace maji na CD nejaky "cip" ci kod ci jak to nazvat a zkopirovat to proste nejde -- musi se vzit originalni CD. Ty se daji sehnat a to dokonce i velmi aktualni mapy, ale cena je hodne mimo misu - mam dojem ze jen CD je nekde kolem 100€

28 srp 12, 8:46:13
Profil ICQ
Uživatel

Auto: Ford S-Max 2.0 TDCi 103 kW
Odpovědět s citací
Ahoj Barchetta, prosím tě jak si rozchodil bluetoot v travelpilotovi Ex. Za žádnou cenu na to nemohu přijít. Díky za odpověď Pavlis

28 srp 12, 15:31:20
Uživatel

Odpovědět s citací
Ahoj, je to pod položkou RDS (kupodivu), tam by měla být možnost ON/OFF, zapni na ON, a pak zapni Bluetooth na telefonu, a dej hledat zařízení, a při tom zapni a vypni rádio. Jakmile ho najde zadej kód, spáruj zařízení a pak už jen při každým zapnutí rádia se samo připojí. Mě to funguje s telefony Samsung Wave, Corby, Iphone, Nokia 6300. Kdyby se nepodařilo, zkoušej znovu a znovu, napoprvé jsem bluetooth v telefonu ani neviděl, chce to víc pokusů. Jinak se to jmenuje "FORD Audio"

30 srp 12, 9:36:20
Uživatel

Auto: Ford Galaxy III 1.8 TDCi 92 kW r.v.2006
Odpovědět s citací
Ahoj můžeš mi prosím poradit? Mám GalaxyIII a v něm TravelPilot EX a chtěl jsem zprovoznit bluetooth,ale jak zde píšeš že je pod položkou RDS ON/OFF tak to tam bohužel nemám, nebo to hledám špatně. Dík za odpověd.

09 bře 13, 16:18:13
Uživatel

Odpovědět s citací
Rádio jsem zapnul, přepnul na příjem AM/FM - tedy rádia, a procházel položky. Celkem nesmyslně já to mám pod volbou RDS. POkud to máš to samé jako já (mrkni v galerii). Stačilo zaškrtnout ON a funguje to jak má. Jen ze začátku mi to nechtělo v telefonu ani zoobrazit. Postup který mi u nového přístroje (telefonu) fungoval je: přijdu do auta, mobil má zapnutý blutooth. Rádio teprve v dosahu telefonu zapnu - v tu chvíli pípne a na telefonu se mi objeví symbol HF. Zítra jedu autem, tak projdu menu a popíšu podrobněji, kdyby jsi to nerozchodil.

09 bře 13, 18:17:03
Uživatel

Odpovědět s citací
Ahoj tak jsem na to koukal znovu a opět jsem nic nenašel. Když jsem si prohlížel ty tvoje fotky,tak jsem viděl to rádio, je to uplně to samé, pouze jsem našel jeden rozdíl:já nemám na směrové páčce pod volantem tlačítka na příjmutí a ukončení hovoru. Asi to tím bude že?

10 bře 13, 6:45:31
Uživatel

Odpovědět s citací
Je to možný, a udivuje mě, že asi dělal Blaupunkt dvě verze. Za chvíli jdu do auta tak to natočím na video. Jinak mám návod na EX, odkaz zde http://uloz.to/xwoCyc7/travel-pilot-ex-cz-manual-pdf.

10 bře 13, 7:47:23
Uživatel

Odpovědět s citací
tak jsem našel snažší návod jak do menu na Bluetooth, zkus to - viz. video [Youtube]http://youtu.be/AasqN0u4ilk[/Youtube]

10 bře 13, 7:59:29
Uživatel

Odpovědět s citací
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AasqN0u4ilk&feature[/youtube]

10 bře 13, 8:00:10
Uživatel

Odpovědět s citací
Ahoj tady je video které jsem natočil.Dělal jsem to přesně podle tvého návodu,ale opět bez úspěchu,položku na zapnutí bluetooth jsem nenašel.Koukni prosím na to jestli z toho budeš chytřejší.Jo a sehnal jsem starou noki 6233 a dal jsem ji do držáku který tam byl když jsem auto koupil a tam to funguje,ale bluetooth prostě nemůžu zprovoznit.Dík.

http://www.youtube.com/watch?v=sgFoUgBT ... e=youtu.be

15 bře 13, 12:21:50
Uživatel

Odpovědět s citací
Podle toho co vidím, zkus vybrat volbu RDS Options, a pod tím jsem měl volbu Bluetooth ON/OFF, je možný, že teď když ho mám stále ON, zobrazuje se i po stisknutí tlačítek jak jsou v postupu na mým videjku na youtube. Chtělo by to aby se ozval ještě někdo se stejným rádiem a napsal svůj názor, pochybuji že existují dvě verze rádií "s" a "bez" Bluetooth. Vím, že když jsem to zkoušel najít v menu rádia bylo to prostě nesmyslně zašitý. Navíc v ČR na žádným fóru o tom nikdo nic nepsal ani slovo, pomoc jsem našel až na nějakém Polském serveru kde byl návod, v podstatě to co jsem ti psal. Zkus ještě v tom menu kde je napsáno RDS OPTIONS zmáčknout to tlačítko vedle toho nápisu vlevo,co máš pod tím za volby. Já tam měl schováno ono Bluetooth. Pak už si asi nevím rady. Předpokládám že víš že jednotlivý volby vybíráš těmi 6ti tlačitky vedle displeje?..blbá otázka co...no kdyby náhodou, mě to totiž prvně ani nenapadlo, že to tlačítko odpovídá vždy tomu co je u něho na displeji...a zkoušel jsem to vybírat jen tím otočným kulatým vpravo...

15 bře 13, 17:38:57
Uživatel

Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW
Odpovědět s citací
Mám Galaxy 2006 s rádiem Blaupunkt Travelpilot EX a také nemohu najít nikde v menu možnost zapnout bluetooth. Jestli fce. modrého zubu není závislá na přítomnosti nějakého dalšího modulu v autě. Jak pak jste na tom vy s tímto rádiem? Budu rád když se podělíte o své zkušenosti, ať se s tím zbytečně netrápím.

17 pro 15, 13:46:07
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další