Logo
Právě je 26 bře 19, 11:01:18

E-shop https://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Roleta 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 85 kW
Odpovědět s citací
Lada měl pravdu bude to muset ven :smt089 ,ale to zvládnem,ted ještě zjistit jak se ty bočnice vyndavaj.

07 říj 08, 17:32:12
Profil ICQ
Uživatel

Odpovědět s citací
Zdar, mám rovněž roletu a držáky, ale nevím, na co to chytit. Vyndal jsem proto schránku na pravé straně, ale nenašel žádnou přípravu (viz foto), resp. čekal jsem nějaké konzole s dírami. Jestli jsem ale dobře pochopil z předchozí diskuze a z fotky uchycení ostatních prvků, má se to chytit přímo na ten interiérový dekl.
Nemáte někdo náhodou fotku uchycení? Obrázek

10 říj 08, 10:11:57
Uživatel

Odpovědět s citací
potřebuješ plechové držáky ,které se přinýtují do připravených děr. Bacha až budeš dělat díry,je to naznačené zazadu na tapecíru,ale udělěj je cca o 10 mm menší.

10 říj 08, 20:10:28
Profil ICQ
Uživatel

Odpovědět s citací
Je nutné si opatřit tyto díly: plastové držáky na roletu, ocelové konzole pro uchycení držáku pro vlastní roletu (vzadu v kufru. Poté je nutné demontovat levé i pravé obložení kufru. Ze zadní strany obložení jsou vyznačené místa a tvar pro proříznutí. POZOR! Opravdu je nutné vyříznout díry o něco menší než je naznačeno! Řežte nejlépe flexou s klasickým kotoučem o síle 1 mm. Pokud budete řezat např. s malou modelářskou stopkovou bruskou, vyvarujte se použití malého pilového kotouče (se zuby). Pokud tak neuděláte vytrháte si z látky obložení nitky a špatně to vypadá. Pokud budete na vyřezání používat modelářskou stopkovou brusku, vyrobte si malý kotouč jako do flexi a s tím to čistě vyříznete. Poté nanýtujte AL nýty ocelové konzole do předpřipravených otvorů v zesílení blatníku. Zadní plastový držák namontujete až po namontování obložení. Ještě před tím vyříznete otvor pro přední plastový držák (ten musí být přesný), vyvrtáte otvory pro čepy na držáku a zasunete držák do otvoru. Ze zadní části pojistíte pružnou podložkou. No a teď vše namontovat zpět a na konec namontovat zadní držák vlastní rolety dvěma šrouby. No a je to. Nasadit roletu, vyzkoušet a zbývá už jen zatahovat, aby vám nikdo neviděl do kufru. Pokud chcete, tak Vám to namontuji. Odměnu nechám na vás.

25 čer 18, 19:32:26
Uživatel

Auto: VW Sharan II 1.9 TDi PD 85 kW r.v.2007
Odpovědět s citací
Ahoj, já určitě nechci radit, ale jen, snad, poradím eventualitu. Něco podobného jsem řešil před nedávnem i já, jen s tím rozdílem, že jsem používal auto pro práci a o dovolených jsme s maminou v autě spali, tak aby do auta nebylo příliš vidět. Zvolil jsem folie na okna, zadní, boční kufrový, zadní dveře. Do auta není téměř vidět, ve dne zvnitřku ven bez problému, jako bonus je v autě při hodně sluníčku značně snesitelněji. Potřeba roletky tím pádem odpadla. Jen jedna nevýhoda je, a to zacouvat někam v noci ve tmě, je jízda do neznáma. Nevím, jaký má couváky Galaxy, ale Sharan s kulatými světly vzadu, tím páden jen jeden couvák, není vidět nic. :-D

27 čer 18, 17:26:47
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2