Logo
Právě je 04 čer 20, 11:53:41

E-shop https://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Kamera do auta 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW r.v.2007
Odpovědět s citací
OndraZ píše:
Zdarec všem, mám poměrně dlouhý dotaz.

Před týdnem jsem pořídil Galaxy u svého servismana Fordu a zjistil jsem, že nefungují parkovací senzory. Ani přední, ani zadní. No a nejjistějším viníkem je dodatečně namontované tažné, které určitě působilo rušení zadních senzorů, takže ty jsou vypnuté. Ještě to bude řešit prodejce a třeba přijdeme k nějakému hezkému řešení.

Díky za jakékoli tipy a rady.

Ondra

Měl sem podobný problém - koule byla sice asi origo ale elektřina byla vytažena prasácky svorkama. Navíc v palubní jednotce ani nebylo nastaveno, že je na autě pevná koule a tak senzory braly za určitých podmínek kouli a řvaly. A nebo u tebe někdo tu elektřinu kolem úplně poděšlal.

Takže za mě - pořídit "origo" elektriku k zásuvce, nastavit tažné v palubním počítači (dokonce to funguje tak, že když připojíš kouli, odpojí se zadní senzory). No a pak řešit senzory - osobně si myslím, že jsou jen odpojené, protože po instalaci neorigo koule prostě řvala a řvala a někdo to odpojil - jak v předu tak vzadu (ta přední s tím nemá co do činění). Teda pokud se někdo nerozhodl zasahovat do počítače a nepoškodil celou jednotku.

02 bře 20, 15:54:09
Profil ICQ
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3